Bulgaristan Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Bulgaristan Konsolosluğu çalışma saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bu yazımızda Bulgaristan Konsolosluğu’nun çalışma saatlerini yazdık. Bursa Bulgaristan Konsolosluğu, İstanbul Bulgaristan Konsolosluğu, Ankara Bulgaristan Konsolosluğu çalışma saatleri aşağıdaki tablodadır. Ayrıca indir bağlantısına tıklayarak çalışma saatlerini tablo olarak bilgisayarınıza indirebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Bulgaristan Konsolosluğu çalışma saatlerini aktarmadan önce sizlere Bulgaristan Konsolosluğu‘nun tatil günleri ve hafta sonları çalışmadığını aktaralım. Bulgaristan Konsolosluğu tatil günlerini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayabilir yada aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://bulgaristankonsoloslugu.eu/bulgaristan-konsoloslugu-calisma-gunleri/

Bu yazımızda ise sizlere Bulgaristan Konsolosluğu’nun çalışma günlerinde hangi saatlerde çalıştığını sizlere aktaracağız. Tablomuzu lütfen inceleyin.

BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU ÇALIŞMA SAATLERİ İSTANBUL
Açılış Saati: 09:00
Kapanış Saati 12:30

İstanbul Bulgaristan Konsolosluğu’ndan Açıklama

Bulgaristan İstanbul Konsolosluğundan yapılan açıklamaya göre, “hafta içi saat 09:00 ile 12:00 arasında vatandaş kabul edilmektedir. Bu süre dışında hiçbir şekilde işlem yapılmamaktadır. Lütfen bu konuda hassasiyet göstererek bu süre zarfında konsolosluğumuzu ziyaret ederek işlemlerinizi gerçekleştirin.”

BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU ÇALIŞMA SAATLERİ EDİRNE
Açılış Saati: 09:00
Kapanış Saati 12:30

Edirne ve çevresinde ikamet eden vatandaşlar bu çalışma saatleri içerisinde Bulgaristan Edirne konsolosluğuna başvuru yapabilirler.

BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU ÇALIŞMA SAATLERİ BURSA
Açılış Saati: 09:00
Kapanış Saati 12:30

Bursa ve çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti veya Bulgaristan vatandaşları bu çalışma saatleri içerisinde Bursa’daki Bulgaristan Konsolosluğu’na başvuru yapabilirler.

BULGARİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ ÇALIŞMA SAATLERİ ANKARA
Açılış Saati: 09:00
Kapanış Saati 16:30

Bulgaristan Büyükelçiliği’ne yapılan başvurular randevu gerektirmektedir. Bulgaristan Konsolosluğu randevu için 0212 516 7067 ,0212 516 7068 numaralı hattı arayarak randevu talebi yapabilirsiniz. Ayrıca Bulgaristan Büyükelçiliği yukarıda belirtilen zaman dışında hiçbir şekilde başvuru kabul etmemektedir. Bu konuda hassasiyet göstermeniz rica olunur.

Bulgaristan konsolosluğu çalışma saatleri indir

Aşağıdaki bağlantılar sizin işinize yarayabilir:

İSTANBUL BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU

EDİRNE BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU

BURSA BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU

BULGARİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ

BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU ÇALIŞMA GÜNLERİ