Bulgaristan Konsolosluğu

Bulgaristan Konsolosluğu hakkında bilgilerimizi web sitemize aktararak sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu sayede Bulgarsitan vizesi başvurusu yaparken sizlere rehber olabilecek bir web sitesi üretmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda ise sizlere Bulgaristan Konsolosluğu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bulgaristan Türkiye’de görevlendirmek üzere 3 Başkonsolosluk ve 1 Büyükelçilik görevlendirmiştir. Bulgaristan Konsolosluklarında vatandaşlık işlemleri, vize işlemleri, pasaport işlemleri gibi hizmetler verilmektedir.

Olarak vatandaşlara hizmet vermektedir. Herhangi bir işlem yapmanız durumunda buradaki konsolosluklar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Diğer bölgelerdeki kendisini Konsolosluk diye ilan eden şahıs ve firmalara kesinlikle başvuru gerçekleştirmeyiniz. Bulgaristan Konsoloslukları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız üzerine tıklamanız yeterlidir.

Bulgaristan Konsolosluğu Randevu Alma

Bulgaristan Konsolosluğu şahsi kişilere direk olarak randevu vermemektedir. Bulgaristan Konsolosluğu randevu almak için konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu resmi akredite acentelerine başvurmanız gerekiyor. Yalnız 0212 516 7067, 0212 516 7068 numaralı Bulgaristan konsolosluğu randevu hattını arayarak sürekli randevu talebinde bulunabilirsiniz. Hemen arayın randevusuz kalmayın.